Skuteczna reklama

Dobre reklamy sprzedają nawet najgorsze produkty. Dopiero po dokonaniu pierwszego zakupu poczta pantoflowa decyduje, czy produkt powinien pozostać na rynku. Jednak bez początkowych wydatków na reklamę produkt nie miałby nawet szansy udowodnić swojej wartości. Nic dziwnego, że firmy wydają tak duże części swoich przychodów na marketing swoich produktów. Nigdy nie wiadomo, który może uderzyć w złoto.

Reklamy stały się bardzo odlotowe w ostatnich latach. Są ostre, inteligentne i trafiają w cel. Te najlepsze sprawiają, że ludzie chcą wstać z foteli i podjechać do najbliższego sklepu, aby kupić reklamowany produkt. Czy produkt jest tak dobry, jak twierdzi reklama? Prawdopodobnie często nie. Reklama stworzyła obraz w którym chcesz się znaleźć. Kupiłeś pewną wizję. Nie twierdzę że zawsze w ogólne nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością – czasem mniej czasem bardziej a czasem w ogóle. Reklamy są kierowane do dobrze rozpoznanej pod kątem produktu który chcemy sprzedać, grupy docelowej. Dobra reklama mówi to co oni chcą usłyszeć. Rozwiązuje jakiś problem albo zachwyca albo intryguje.

Jeśli ktoś szuka rzeczywiście inteligentnych reklam, jednymi z najlepszych są reklamy aut, które oglądamy w telewizji i Internecie, czasem w kinach. Większość reklam samochodów ma świetnie wyglądające modele i aktorów promujących dany pojazd. Niezależnie od tego, jak bardzo możesz temu zaprzeczyć, dobry wygląd jest punktem sprzedaży. Co więcej, każdy chce odnosić takie same sukcesy, jak facet, który odjechał samochodem. Tak więc pojawia się podświadoma myśl: „Czy samochód jest jego sekretem sukcesu?” A jeśli zastanawiałeś się już nad zakupem samochodu, umowa prawdopodobnie już została zawarta. Teraz pozostaje tylko wyjść i kupić ten samochód. Kupiłeś wizję.

reklamy zewnętrzne